نقاشی ساختمان

نقاشی منزل

قیمت نقاشی ساختمان

قیمت نقاشی منزل

نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک

نقاشی ساختمان مولتی کالر

مولتی کالر

نقاشی ساختمان با غلطک

نقاشی داخلی منزل

نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک

آموزش نقاشی منزل

نقاشی داخل منزل

نقاشی ساختمان در کرج

مدل نقاشی منزل

نقاشی دیوار منزل

نقاشی ساختمانی

آموزش نقاشی

اموزش نقاشی منزل

نقاشی ساختمان کرج قیمت

قیمت نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک

کاتالوگ نقاشی ساختمان مولتی کالر

نقاشی ساختمان با مولتی کالر

عکس نقاشی ساختمانی

نقاشان ساختمانی
نقاش ساختمانی
اتحادیه نقاشان ساختمانی
نقاشی در تهران
اتحادیه صنف نقاشان ساختمانی
فروش بلکا
قیمت رنگ نقاشی
رنگ هادی
طرح نقاشی ساختمانی
قیمت نقاشی ساختمان
قیمت نقاشی ساختمان در سال 95
قیمت نقاشی ساختمان در سال 96
قیمت نقاشی ساختمان در سال 96
استخدام نقاش ساختمانی
نقاشی ساختمان جدید
نقاشی ساختمانی مدرن
نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک

رنگ استخر نوایی

شنبه نوزدهم تیر ۹۵
(0)
(0)
رنگ استخر نوایی
نکات مهم در مورد رنگ استخر
به صورت گسترده مشاهده شده است فروشندگان رنگ استخر با اذعان به این موضوع که بهترین رنگ استخری را به مشتری عرضه میکنند مشتری را گمراه نموده و بدون اینکه از دتایل فنی سیمانکاری و ساخت استخر اطلاع داشته باشند صرفا جنبه تجاری فروش رنگ استخر را در نظر میگیرند. باید در نظر داشت هر استخر با توجه به نحوه ساخت استخر و روش عایق کاری استخر که برای هر استخر منحصر به فرد می باشد باید انتخاب شود.
به عنوان مثال برای استخر هائی که با سیمان سفید نرمه کاری انجام شده رنگ استخر اپوکسی به هیچ عنوان پیشنهاد نمیشود و یا برای استخر هائی که با بتن ساخته میشود عملا رنگ استخر آکریلیکی مناسب نخواهد بو. پس بنابراین باید در نحوه عایق کاری و روش ساخت استخر در نظر گرفت که متعاقبا چه رنگی مناسب رنگ استخر می باشد.

رنگ استخری معمولا حاوی پلیمرهای بسیار مقاوم و رزین آب بندی می باشد که باید با متریال زیرکار همخوانی داشته و بر یک پایه باشند. پیگمنت های موجود در رنگ استخری فقط وظیفه رنگ دادن به پلیمر و رزین را دارند و عملا هیچ تفاوتی در کیفیت و روش رنگ آمیزی استخر بوجود نمی آورند. باید در نظر داشت شرایط اقلیمی و اندازه حجم آب استخر و ارتفاع و طول و عرض استخر در انتخاب رنگ استخری بسیار مهم هستند. رنگ استخر آکریلیکی در استخر هائی که ارتفاع زیاد دارند نباید مورد استفاده قرار گیرند، و همچنین رنگ استخر اپوکسی در استخر هائی که ارتفاع کم دارند سریعا شکسته و پوسته می شوند. برای اطلاع از چگونگی انتخاب رنگ استخری مناسب هر استخر با داشتن اطلاعات ساخت استخر و آگاهی از نحوه آب بندی استخر با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید.


موارد مهم در خصوص اجرای رنگ استخر
استفاده از رنگ استخر به عنوان پوشش دکوراتیو استخر امری عمومی و اقتصادی ترین روش آب بندی استخر میباشد.
انتخاب رنگ استخری مناسب با پایه شیمیائی همگن با زیرآیند استخر بسیار حائز اهمیت است. با توجه به لایه سیمانی در ساخت استخر بعنوان آخرین لایه پوشش سخت کاری استخر، میتوان از انواع رنگ های استخری استفاده نمود. در استخر فایبرگلاس و استخر های فلزی و استخر های چوبی هر کدام به نوبه خود از رنگ استخر برای همان متریال استفاده میشود. روش استفاده از رنگ های استخری بسیار آسان و سزیع بوده و در صورتی که عملیات رنگ آمیزی با دقت انجام پذیرد میتوان از آب بندی استخر توسط رنگ استخری اطمینان حاصل نمود. در صورتی که استخر قبلا رنگ شده باشد باید توجه داشت قبل از اعمال رنگ جدید پایه شیمیائی رنگ قبلی بررسی گردیده و علت استهلاک آن مشخص شود. قبل از اجرای رنگ جدید تا حد امکان باید تمام رنگ های قبلی و نواحی پوسته شده و سست باید جداسازی شود و تمامی قطعات آسیب دیده استخر با چسب آب بندی استخر ترمیم شود.
در صورت وجود جلبک و رسوبات ناشی از سکون آب، باید پاکسازی شود و با اسید های مخصوص نسبت به شستشوی کامل استخر اقدام گردد. در صورت وجود ترک های احتمالی و تبله نمودن سیمان میتوان از مواد مخصوص ترمیم استخر استفاده نمود. باید توجه داشت هنگام اجرای رنگ استخر باید استخر در خشک ترین حالت ممکن بوده و شرایط جوی و محیطی و دمای زیرآیند استخر برای عملیات رنگ آمیزی استخر قبلا پیش بینی شده باشد. در اعمال برخی از اقسام رنگ استخر نیازی به خشک بودن کامل سیمان وجود ندارد و میتوان رنگ استخری را در حالت نم دار استخر اجرا نمود.

با توجه به روش رنگ آمیزی استخر و سلیقه ابزار مورد استفاده از جمله پمپ کمپرسور و غلطک و قلم مو میتوان رنگ استخر مناسب این ابزار را انتخاب نمود. حائز اهمیت است بهترین روش اجرای رنگ استخر استفاده از قلم مو بوده و به تجربه ثابت گردیده است که اجرای رنگ استخری توسط قلم مو بهترین نتیجه ممکن را در پی خواهد داشت. در اجرای آب بندی استخر توسط رنگ استخری میتوان از انواع توری فایبرگلاس جهت تقویت لایه رنگ استخری استفاده نمود. مهمترین عامل تخریب رنگ استخری معمولا وجود غبار و نم و رطوبت زیر کار میباشد. با توجه به وجود رطوبت در بافت سیمانی و نشتی آب استخر، آب در بافت زیرین رنگ وارد شده و نهایتا به صورت بخار میل به خروج از بافت سیمانی را دارد که همراه با فشار بالا موجب بلند شدن و پوسته شدن رنگ استخری خواهد شد. غبار موجود روی زیرآیند نیز یکی از عوامل جداسازی و تبله شدن رنگ استخر میباشد.
غبار روی سطح باعث ایجاد لایه نازکی می گردد که اجازه چسبندگی کامل رنگ را به زیر آیند نمیدهد. و در طی زمان کوتاهی موجب تبله شدن رنگ میگردد. مهمترین و موثرترین عامل پوسته شدن رنگ استخری وجود آب و رطوبت پشت سازه استخر میباشد. هنگام ساخت استخر اگر اجرای عایق رطوبتی استخر در قسمت بیرونی سازه مورد توجه قرار نگیرد آب با فشار منفی بالا میل به نفوذ به داخل استخر را مینماید که همراه با آن رنگ را از روی سطح سیمانی جدا نموده و به صورت حباب و تبله و تغییر رنگ مشاهده میشود. عموما در تمام مراحل ساخت استخر باید توجه ویژه ای به اجرای عایق رطوبتی استخر گردد تا از حیث اجرای رنگ استخر بتوان بهترین نتیجه را کسب نمود. در انتخاب رنگ استخر باید توجه نمود که انتظارات فنی از رنگ استخر پیش بینی شود. مقدار فشار هیدرواستاتیک، شرایط یخبندان و سیکل های متناوب برودتی و حرارتی، نشت سازه، تنش سازه، عمر سازه، شرایط فیزیکی و مکانیکی سازه و سایر فاکتور های مهمی که در یک سازه هیدرولیکی وجود دارد نیازمند انتخاب دقیق برای استفاده از یک نوع رنگ استخر مخصوص همان استخر خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر و انتخاب رنگ استخر مناسب با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید.


رنگ اپوکسی استخر
رنگ اپوکسی استخر بر پایه اپوکسی و هاردنر مخصوص ساخته می شود.
رنگ استخر اپوکسی هنگام مصرف بصورت رزین بسیار غلیظ می باشد که با اضافه نمودن هاردنر به آن زمان گیرایش آن کوتاه می شود. چسبندگی بسیار بالایی به سطوح داشته و علاوه بر سطوح سیمان و بتنی تمام اتصالات فلزی داخل و خارج استخر را نیز پوشش می دهد.
رنگ استخری ضد جلبک اپوکسی یک صیقلی و بسیار صاف روی سطح سیمان ایجاد می نماید که کاملا بدون جلبک می باشد.

صیقلی شدن رنگ استخر اپوکسی مانع از رشد جلبک در استخر می شود.
رنگ استخری ضد جلبک اپوکسی بسیار مقرون به صرفه بوده و در تمامی سازه های بتنی و سیمان قابل استفاده می باشد.


مراحل رنگ استخر

الف: زیر سازی
• سطح زیر کار باید کاملا خشک، سخت و عاری از پوسته، شوره و مواد روغنی باشد
• سطوح ترمیم شده باید از چسبندگی کافی با سطح زیر کار برخوردار باشند
• برای ترمیم و زیر سازی می توان از ترمیم کننده استفاده کرد
• زیرکارهای کاملا صاف و صیقلی را باید قبلا به وسیله برس فلزی مناسب زبر کرد و یا ابتدا با اسید فسفریک 5% و سپس با آب شستشو داد
• سطوح گچی باید قبلا با پرایمر زیر سازی شوند

ب: رنگ آمیزی
• ابتدا یک لیتر رنگ را با 2/0 تا 3/0 لیتر حلال رقیق کنید
• رنگ آمیزی در دو لایه اجرا شود برای لایه آستر حلال بیشتر و برای رنگ رویه حلال کمتری بکار ببرید
• حداقل 2 ساعت پس از رنگ آمیزی آستر، می توان رنگ رویه را اجرا کرد

ج: نگهداری 
شرایط نگهداری: در ظروف سربسته محفوظ از هوا و یخبندان
مدت نگهداری: 6 ماه در بسته بندی اولیه 

حداقل دمای محیط مصرف رنگ استخر باید بین 5 تا 10 درجه سانتیگراد باشد

ابزار کار را قبل از خشک شدن رنگ بر روی آن با حلال شستشو دهید 

در دمای cº20 و رطوبت نسبی 50% بعد از 2 ساعت قابل رنگ آمیزی مجدد است.
 یک
یک
 دو
دو
 سه
سه
 چهار
چهار
 پنج
پنج
 شش
شش
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
شرکت سازنده